Na pražské Karlovo náměstí spadne letadlo, co uděláte?


Do parku na Karlově náměstí se příští čtvrtek zřítí letadlo. Ale nelekejte se! Půjde o simulovaný pád, kombinaci divadla a profesionální záchranné akce.

Havárie letadla

Projekt MAYDAY, připravený při příležitosti blížícího se Pražského Quadriennale, uvede ve čtvrtek 11. června 2015 Divadlo Vosto5 a Katedra alternativního a loutkového divadla DAMU. Půjde o performanci v podobě záchranné akce havárie letadla. Unikátní kombinace zážitkového divadla v netradičních prostorech s profesionálním výcvikem záchranných jednotek vás nenechá v klidu. Neváhejte a zapojte se, pomoci můžete i vy!

Havárie letadla

MAYDAY nabízí jedinečnou možnost okusit na vlastní tělo intenzivní performanci na hranici divadla, profesionálního cvičení a katastrofického zážitku. Akce chce předvést práci profesionálních hasičů, policistů a záchranářů a zároveň upozornit na fakt, že takovéto psychicky a fyzicky náročné situace se zkrátka dějí a mohou se odehrát kdykoli, v životě každého z nás. Jaká by byla vaše reakce?

Havárie letadla

Atmosféru reálného zásahu vám pomohou navodit bezdrátová sluchátka, které každému divákovi zprostředkují mix vybraných dialogů účastníků neštěstí, zraněných i záchranářů s originální zvukovou stopou. Z toho až mrazí že?

Havárie letadla

Ve čtvrtek na Karlově náměstí půjde zatím o největší akci tohoto druhu v centru města. MAYDAY začíná o půl 7 a vstup na tuto akci je zdarma.


Hlavní partneři projektu Kultura.cz
Mediální partneři projektu Kultura.cz
Ostatní partneři projektu Kultura.cz