Na Kultura.cz nová představení pro děti


Vezměte ratolesti za kulturou, krásné pohádky v podání Divadla Minaret nebo snad kouzla od Pavla Kožíška? To vše máte již nyní možnost zakoupit na našem webu.

 

Zajděte s dětmi na pohádku – Divadlo Minaret nezklame. 

Nevíte, co podniknout s dětmi, když je venku mráz? Kultura.cz nabízí lístky na skvělá představení Divadla Minaret, která pobaví celou rodinu. 

Inscenace jsou určeny pro děti předškolního věku i pro ty, co už chodí do školy. Na programu jsou autorské pohádky i přepracovaná klasická díla, například hra O Rusalce seznamuje děti nenásilnou formou se slavnými áriemi i s Rusalčiným osudem a bojem dobra a zla. 

Oblíbené jsou i pohádkové muzikály, k těm nejnavštěvovanějším patří hra Tři veselá prasátka, kterou doprovází chytlavé písničky Jaromíra Nohavici.

 

Kromě toho můžete zajít i na převyprávěný biblický příběh Stvoření světa s hudbou Petra Maláska, na fantazijní pohádku inspirovanou životem Františka z Assisi Kouzelný les nebo si vyberte ze široké nabídky repertoáru jinou hru podle vlastní chuti. 

Představení, která se konají v Redutě, začínají vždy v 15:00, jejich délka se pohybuje okolo 60 minut

 

 

Nudí už Vás realita? Objevte svět kouzel! 

Jste fanouškem Davida Copperfielda, Derrena Browna či Harryho Pottera?

Kultura.cz pro Vás má jedinečný tip na skvěle strávené odpoledne!

Zajděte si na originální představení Divadla kouzel Pavla Kožíška, během kterých nevěřícně oněmíte úžasem.

 

Nenechte si ujít například velkolepou show pro celou rodinu s názvem Magická esa, v níž se stanete svědky těch nejúspěšnějších světových iluzí a nečekaných překvapení. Vaše ratolesti potěší i odpolední pořady pro děti, během nichž je Pavel Kožíšek bude učit kouzlit přímo na jevišti. 

Pro kouzelnické nadšence je přímo v divadle připravena také výstava dobových kouzelnických rekvizit a plakátů a expozice hrnečků s podpisy slavných osobností.


Hlavní partneři projektu Kultura.cz
Mediální partneři projektu Kultura.cz
Ostatní partneři projektu Kultura.cz