Muzikál 50 odstínů šedi od října v Divadle Broadway


Světový bestseller Padesát odstínů šedi od autorky E. L. Jamesové, podle něhož byl natočen stejnojmenný film se dočkal i divadelní verze. Ta měla světovou premiéru v roce 2012 na festivalu Fringe v Edinburghu a na newyorském Off-Broadwayi byla uváděna od března minulého roku do letošního dubna pod názvem Cuff Me: The Fifty Shades of Grey Musical Parody. Nyní míří i do České republiky!

Adam Novák
Adam Novák

Muzikál napsal a režíroval El Samuels ve spolupráci s Emily Dorezas, Amandou Blake Davis, Jody Sheltonem, Ashley Ward a Danem Wesselsem. Dílo se dočkalo několika zahraničních produkcí, viděli ho diváci ve Španělsku, Německu, Itálii, Holandsku, i ve Francii. Teď je na řadě Česká republika. Pro pražské Divadlo Broadway sehnal práva a text přeložil Adam Novák. Česká premiéra je naplánovaná na čtvrtek 15. října 2015.


Ovšem pozor! Kdo čeká romantiku, erotiku a sexy hlavní představitele, ten je na omylu! Muzikálové odstíny nebudou opisem knihy, nýbrž parodií na ni. Děj je zasazen do prostředí dámského knižního spolku, který se rozhodne pro četbu slavného románu Padesát odstínů šedi. Ze čtenářek a fanynek erotického díla si pak tato muzikálová parodie dělá ohromnou legraci.

Divadlo Broadway
Divadlo Broadway

Všude, kde byl muzikál uveden, sklízel obrovské úspěchy. Diváci odcházející ze sálů stírali slzy smíchu a ještě dlouhou dobu o tomto vystoupení hovořili. Zdá se, že se máme opravdu na co těšit! Obzvláště pokud se v jedné z hlavních rolí skutečně objeví Richard Genzer, jak se spekuluje.

Vstupenky již v prodeji: ZDE


Hlavní partneři projektu Kultura.cz
Mediální partneři projektu Kultura.cz
Ostatní partneři projektu Kultura.cz