Moniku Absolonovou zastoupí první česká Evita


Monika Absolonová oficiálně pustila do světa šťastnou novinu. Oblíbená zpěvačka a herečka je ve čtvrtém měsíci těhotenství, gratulujeme! Kdopak jí nahradí v roli Evity v oblíbeném muzikálu?

Národní divadlo Moravszkoslezské
Monika Absolonová

Monika Absolonová čeká se svým přítelem Tomášem Hornou miminko, jejich první potomek se narodí začátkem listopadu. Zpěvačku, která pravidelně účinkuje v několika muzikálech i činoherních představeních čeká už jen pár představení do 19. června, poté se odebere na mateřskou dovolenou.

Rozhovor s Monikou Absolonovou: ZDE

Muzikál Evita
Muzikál Evita

V činohrách ji zastoupí její alternující kolegyně, v její momentálně nejznámější roli v muzikálu Evita divadla Studio DVA, kde ztvárňuje Evu Perónovou, manželku argentinského diktátora, ji od září zastoupí kolegyně Radka Fišarová, úplně první česká Evita.

Radka Fišarová
Radka Fišarová

Radka Fišarová se v roce 1998 stala světově nejmladší Evitou, když v pouhých dvaceti letech ztvárnila tuto roli v prvním českém uvedení slavného broadwayského muzikálu Andrewa Lloyda Webbera a Tima Rice v pražské Spirále. Fišarová je z nabídky nadšená, i když ji dost zaskočila. „Brala jsem roli Evy Perón jako svou krásnou muzikálovou historii.“ říká.


Hlavní partneři projektu Kultura.cz
Mediální partneři projektu Kultura.cz
Ostatní partneři projektu Kultura.cz