Kroměříž se vstupenkou VIA ARTIS


Návštěvníci Arcibiskupského zámku mohou v této sezóně využít nabídku a zakoupit si za 499 korun celoroční přenosnou vstupenku VIA ARTIS, která platí na 12 vstupů. S ní pak mohou navštívit Zámeckou obrazárnu, mincovnu, Orlovnu a taky Květnou zahradu.

Arcibiskupský zámek
Arcibiskupský zámek

Raně barokní Arcibiskupský zámek a k němu přiléhající Podzámecká zahrada a Květná zahrada jsou jedny z nejvýznamnějších památek Kroměříže a celé Moravy. V roce 1995 byl celý komplex zařazen mezi národní kulturní památky a v roce 1998 byl zapsán na Listinu světového přírodního a kulturního dědictví UNESCO. Vy máte nyní možnost zakoupit si za 499 korun vstupenku VIA ARTIS a využít tak během jednoho roku dvanácti vstupů do zámku a do několika objektů patřících k zámku.

Květná zahrada
Květná zahrada

Navštívit můžete Zámeckou obrazárnu, mincovnu, Orlovnu a samozřejmě Květnou zahradu. Současně je vstupenka platná na vybrané kulturní akce v Květné zahradě, jako jsou výstavy, koncerty anebo jiné programy. Uplatnit ji můžete také při návštěvě AD ASTRA – hudebního festivalu mládežnických koncertů.

Čínský pavilon
Čínský pavilon

Druhý ročník AD ASTRA – festivalu zahraničních mládežnických orchestrů bude probíhat v Kroměříži 19., 23., 29. a 31. července 2015 ve Sněmovním sále Arcibiskupského zámku. Jde o charitativní akci, výtěžek ze vstupného bude vložen do sbírky na obnovu Čínského pavilonu v Podzámecké zahradě v Kroměříži.


Hlavní partneři projektu Kultura.cz
Mediální partneři projektu Kultura.cz
Ostatní partneři projektu Kultura.cz