Kam za kulturou? (9.-15. 4. 2015)


Pravidelné tipy na nadcházející týden. Nechte se inspirovat k novým kulturním zážitkům.


Ondřej Brzobohatý

Míša chce být jen svá, Ondřejova Identity tour zavítá do Prachatic

Míša Nosková - tvrdohlavá, neústupná, ale přesto zranitelná osoba, která se snaží nepouštět k sobě nikoho, jenom své sny, vystoupí 9. 4. 2015 v Praze. Nevšední koncert s názvem „Já chci být jen svá“ můžete vidět a slyšet od 19:00 v Divadle Hyberia. Den na to, v pátek 10. 4. 2015 můžete do Městského divadla v Prachaticích zajít na Ondřeje Brzobohatého. Oblíbený český hudebník zde vystoupí v rámci svého Identity Tour a slibuje jak staré hitovky, tak žhavé novinky.


Chinaski

Chinaski zahrají na jihu Čech

Dlouhodobě jedna z nejpopulárnějších českých kapel, pop rocková partička Chinaski zavítá v sobotu 11. 4. 2015 na jih Čech, přesněji do Jindřichova Hradce. Od 20:00 vystoupí v Kulturním centru Jitka. Přijďte si společně s Michalem Malátným zazpívat známé melodie!

Praha v pohybu

Přijďte se seznámit s netradičními sporty, a hlavně si je i na vlastní kůži vyzkoušet. Praha v pohybu je jedinečná akce plná zábavy! V neděli 12. 4. 2015 se Staroměstské náměstí promění v jedno velké sportoviště. Prezentovat se zde budou adrenalinové sporty, v programu je rovněž závod v orientačním běhu, nordic walkingová vycházka s výkladem, lekce jógy nebo zumby a dokonce i vodní sporty. Akce pro malé i velké začíná v 10 hodin a potrvá až do večerních hodin. Vstup na akci je zdarma.

 

Slováci představí Irské tance v České republice

Třebíč se v pondělí 13. 4. 2015 rozhodně nudit nebude! Zavítá sem totiž velkolepý projekt plný irského tance, stepu, podmanivé hudby, světelných efektů a kostýmových převleků pro všechny věkové kategorie diváků. Takhle nějak představuje taneční soubor Merlin ze Slovenska svůj nový program IRSKÉ TANEČNÍ SHOW - Love In Flames. Tohle si nesmíte nechat ujít!

Dvakrát na Vinohrady

Jedna z hlavních činoherních scén v Praze, soubor plný zvučných jmen a pestrý repertoár – to je Divadlo na Vinohradech. Zpříjemněte si začátek týdne a zajděte v úterý 14. 4. 2015 na komedii Bytná na zabití, nebo den poté, ve středu 15. 4. na hru Fráni Šrámka Plačící satyr.


Hlavní partneři projektu Kultura.cz
Mediální partneři projektu Kultura.cz
Ostatní partneři projektu Kultura.cz