Kam za kulturou? (8.-14.6.)


Pravidelné tipy na nadcházející týden. Nechte se inspirovat k novým kulturním zážitkům.

Kapela KISS
Kapela KISS

Kapela KISS v Praze

Americká rocková legenda KISS se v červnu 2015 vrátí do Evropy a u příležitosti svého 40. výročí navštíví i Českou republiku. V pražské O2 aréně představí v pondělí 8.6.2015 všechny zásadní hity své dlouholeté kariéry. Těšte se na skvělou hudbu, a hlavně na hororově pojatou jevištní show, která je pro kapelu tak typická.

Letní kino
Letní kino

Letní kino na břehu Vltavy otevřeno

Stejně jako v loňském, i letos přivítají Žluté lázně všechny milovníky letního kina. Aperol Spritz kino u Vltavy přichází toto léto s pestrou nabídkou filmů, které se budou promítat každé úterý. Začínáme 9. června italským dramatem Velká nádhera.

Rodinný cyklozávod
Rodinný cyklozávod

Pražský rodinný cyklozávod

Ve středu 10.6.2015 se na plochodrážním stadionu Markéta na Vypichu uskuteční závod na kolech pro děti i jejich rodiče. Tratě závodu budou uzpůsobeny jednotlivým věkovým kategoriím. Na své si tak přijdou všechny děti od 5 do 15 let a vypsána je také kategorie rodičů. Odpoledne na vás čeká bohatý doprovodný program. Další ročník oblíbené sportovní akce začne ve 14 hodin.

Arts film Telč
Arts&film Telč

Arts&film Telč 2015

Mezinárodní festival Arts&film v Telči i ve svém 11. ročníku hledá tvůrčí cesty k lepšímu pochopení evropského umění a kultury. Festivalové soutěže se účastní filmy, televizní pořady, seriály, cykly a videoprogramy všech existujících žánrů. Festival filmů o umění začne v půvabné historické Telči ve čtvrtek 11.6.2015 a potrvá až do soboty 13.6.2015.

Kašpárkohraní
Kašpárkohraní

Největší dětský mejdan roku 2015

Sedmý ročník největšího rodinného festivalu v Čechách Kašpárkohraní rozezní pražské Letenské sady v neděli 14.6.2015 od 12 do 19 hodin. Hlavní hvězdou letošního festivalu je zpěvák a herec Tomáš Klus. Největší hity z mateřských školek jako Polámal se mraveneček nebo Skákal pes přes oves si návštěvníci zazpívají s Márdim z Vypsané Fixy, který na Kašpárkohraní představí svůj hudební projekt Mixle v Piksle.


Hlavní partneři projektu Kultura.cz
Mediální partneři projektu Kultura.cz
Ostatní partneři projektu Kultura.cz