Kam za kulturou (15.-21.6.)


Pravidelné tipy na nadcházející týden. Nechte se inspirovat k novým kulturním zážitkům.

Skupina Kabát
Skupina Kabát

Kabáti v Liberci          

Máte již nové CD skupiny Kabát „Do pekla, do nebe“? Ne? Teď máte jedinečnou šanci zakoupit ho za super cenu a navíc si ho nechat rovnou podepsat! Autogramiáda skupiny Kabát se koná v Obchodním centru FORUM již 15.6.2015 od 15 hodin. Tady budete mít také poslední možnost zakoupit vstupenky na koncert, který v libereckém Sport parku proběhne o den později, tedy v úterý 16.6.2015.

Skupina Alt-J
Skupina Alt-J

Alt-J konečně v Praze

Češi dlouho čekali, a konečně se také dočkají! Geniální alt-J, skupina, které vyprodává haly po celém světě a sbírá jedno ocenění za druhým, vystoupí ve středu 17.6.2015 v pražských Žlutých lázních. Málokterá kapela to za sedm let existence dotáhla tak daleko jako alt-J. Jedinečná architektura jejich písní a výmluvné texty nenechají dlouho klidným žádného fanouška indie rocku.

Inscenace Autoatlas Ukrajiny
Inscenace Autoatlas Ukrajiny

Unikátní letní inscenace Autoatlas Ukrajiny

Čtvrtek 18.6.2015. Začíná se na smíchovské Náplavce. Tady diváci nastoupí na loď, společně s herci přeplují Vltavu a dostanou se do jinak zcela utajovaných míst smíchovského přístavu mezi staré i moderní hausbóty. Vystoupí se u Lihovaru a další část programu poté proběhne na letní scéně baru U Veselé kozy, který po požáru obnovil svou činnost a stal se z hospody čtvrté kategorie místem pořádání různých výstav a koncertů. Inscenace vyvrcholí v MeetFactory, hrát se bude na dvorku u Letního kina, v divadelním sále i v galerii. Tohle si nesmíte nechat ujít!

Folkové Chvojení
Folkové Chvojení

Folkové Chvojení

Kapely známé i neznámé, mladé i letité, tradiční i inovátorské. Jedno mají společné. Sjedou se v pátek 19.6.2015 a v sobotu 20.6.2015 do Vysokého Chvojna, aby vám zahráli folk, muziku, která se výborně hodí do zdejšího sto let starého parku. Na 6. ročníku festivalu Folkové Chvojení uslyšíte tvorbu, která požaduje poněkud hlubší úhel pohledu.

Knihex
Knihex

Knihex 2015

V neděli 21.6.2015 se od 10 do 20 hodin bude konat v pořadí již 5. knižní jarmark Knihex, který představí malá a menší nakladatelství a jejich produkci pod širým nebem na pražské náplavce pod Rašínovým nábřežím. Čeká vás spousta čtení, dílny pro děti a dospělé, hudba a skvělé jídlo.


Hlavní partneři projektu Kultura.cz
Mediální partneři projektu Kultura.cz
Ostatní partneři projektu Kultura.cz