Jupiter vychází = krásná Mila Kunis + polonahý Channing Tatum, stačí to však?


Ve čtvrtek měl v našich kinech premiéru dlouho očekávaný americký akční sci-fi snímek Jupiter vychází s Milou Kunis a Channingem Tatumem v hlavních rolích. A protože se o tomto filmu hodně mluví, zejména jako o jednom z největších propadáků letošního roku, rozhodli jsme se, že si ho nenecháme ujít!

V rámci akce Levné pondělky v multikinech Cinema City jsme vyrazili do Cinema City Nový Smíchov nedaleko naší redakce. Zprávy o nízké návštěvnosti tohoto filmu zjevně nelžou – ačkoliv se film promítal ve zdejším velkém sále, diváků bylo poskrovnu, a to měl jen pár dní po premiéře.

Snímek sleduje osudy krásné uklízečky s ruskými kořeny Mily Kunis, která se dozvídá, že je díky své genetické výbavě dědičnou následnicí královny vesmíru. Tento fakt však ohrožuje na životě nejen ji, ale i celou její rodinu, neboť tak stojí v cestě dalším členům vesmírné královské rodiny, kteří ji chtějí zabít. V tom jim však zdatně brání chrabrý Channing Tatum, geneticky upravený bývalý armádní lovec, napůl albín, nutno podotknout.

Film nemá nouzi o zajímavé herce. Vedle ústřední dvojice se v něm objeví například i Eddie Redmayne (Stephen Hawking v Teorii všeho) nebo Sean Bean (Boromir v Pánovi Prstenů, Eddard Stark ve Hře o trůny), který se proslavil umíráním v drtivé většině svých filmů. Se zatajeným dechem jsme proto očekávali, jak to s ním dopadne tentokrát.

Jupiter vychází není dobrý film, musíme však přiznat, že jsme se při jeho sledování dobře bavili a svých peněz za lístky nelitujeme. „Včely nikdy nelžou“, jedno z vrcholných mouder snímku, které pronese drsňácký Sean Bean se smrtelně vážným výrazem, mezi našimi kamarády zlidovělo a film se tak zapsal do naší paměti navždy. A o to přeci tvůrcům jde!


Hlavní partneři projektu Kultura.cz
Mediální partneři projektu Kultura.cz
Ostatní partneři projektu Kultura.cz