Johnny Depp hraje nejhledanějšího zločince světa


Jeden z deseti nejhledanějších zločinců světa, který šéfoval bostonskému gangu, a nebál se zabíjet ani vlastníma rukama, James „Whitey“ Bulger vejde na plátno ve filmu Black Mass: Špinavá hra. Ztvární ho Johnny Depp.

James Whitey Bulger
James Whitey Bulger

Film vypráví o špinavé dohodě s krvavými důsledky, kterou uzavřeli šéf gangu James „Whitey“ Bulger a zástupce FBI John Connolly, dobří kamarádi z dětství. Dohoda týkající se obchodního tajemství a současně likvidace bostonsko-italské mafie, která se vymkla kontrole, což vedlo k vraždám, obchodu s drogami a vydírání, měla za důsledek to, že se Bulger dostal na seznam deseti nejhledanějších zločinců světa.

Scott Cooper
Scott Cooper

Bulgera se podařilo dopadnout po více než sedmnácti letech, soud ho uznal vinným z jedenácti vražd. Jeho osoba se již objevila v dokumentu a stala se i volnou inspirací pro jednu z postav dramatu Skrytá identita. Nyní jeho příběh natočil režisér Scott Cooper na motivy faktografické knihy Black Mass. V hlavní roli uvidíme excelovat Johnnyho Deppa.

Johny Deep
Johny Deep

Ano, to je skutečně Johnny Depp. Že byste ho na první pohled nepoznali? Depp je profík a je o něm dobře známo, že se vždy chce své postavě co nejvíce podobat. Kvůli této roli ztratil vlasy, na charisma mu to ale rozhodně neubírá.

Dakota Johnson
Dakota Johnson

Po boku Johnnyho Deppa se objeví Dakota Johnson, Kevin Bacon nebo Benedict Cumberbatch. Česká premiéra je plánovaná na 17. září 2015.


Hlavní partneři projektu Kultura.cz
Mediální partneři projektu Kultura.cz
Ostatní partneři projektu Kultura.cz