Jedinečné setkání fotbalových legend v pražském Edenu


Setkání legend 2015 je první oficiální mezinárodní utkání České republiky a Německa – hráčů nad 35 let, které by se mělo stát vrcholem fotbalové sezóny 2014/2015, a zároveň připomenutím finálového zápasu ME 1996 v Anglii. To bylo totiž naposledy, kdy se tyhle dva týmy potkaly a změřily svoje síly. V pondělí 25.5.2015 se tak na pražském stadionu Eden můžeme těšit na skutečné legendy fotbalového světa a nezapomenutelnou show, kterou bude provázet moderátor Leoš Mareš.

Team96
Team96

Pavel Nedvěd
Pavel Nedvěd / foto: Wikipedia

Českou republiku bude reprezentovat Czech Team96 (Kouba, Látal, Suchopárek, Kadlec, Horňák, Němec, Bergr, Nedvěd, Poborský, Kuka, Koller), známe sdružení, jehož cílem je využít svého jména ve fotbalovém světě a prostřednictvím fotbalových benefičních utkání generovat peníze na charitu.

S podobným záměrem byl založen i německý tým DEUTSCHE FUSSBALL LEGENDEN, jež se skládá z bývalých mistrů světa roku 1990 v Itálii a mistrů Evropy z roku 1996 v Anglii z památného finále s našimi reprezentanty ve Wembley.

Národní divadlo Moravszkoslezské
Josef Masopust / foto: Wikimedia

Akce je sportovním a společenským setkáním na nejvyšší úrovni, na kterém se budou obě strany snažit maximálně využít svého marketingového potenciálu pro charitativní účely, a zároveň nezapomenutelným zážitkem a přátelským shledáním všech fotbalových fanoušků obou zemí.

Účast držitelů ocenění Zlatý míč pro nejlepšího fotbalistu Evropy, Josefa Masopusta spolu s Pavlem Nedvědem a Lotharem Matthäusem, kteří by měli utkání zahájit čestným výkopem, bude neopakovatelným a jedinečným momentem.


Hlavní partneři projektu Kultura.cz
Mediální partneři projektu Kultura.cz
Ostatní partneři projektu Kultura.cz