Jeden za všechny, všichni za jednoho! V novém na Prima FTV


Od pondělí 29. června 2015 bude televize Prima vysílat českou premiéru nejnovější verze Tří mušketýrů. Britský seriál se natáčel také v České republice.

Tři mušketýři
Tři mušketýři

Hrdinové nejznámějšího románu francouzského spisovatele Alexandra Dumase staršího dostali nové tváře. Luke Pasqualino, kterého můžete znát ze seriálu Borgiové, se představí jako d´Artagnan, Santiago Cabrera, známý z filmu Anna Karenina, ztvárnil Aramise, Tom Burke hraje Athose a Howard Charles Porthose.

Tři mušketýři
Tři mušketýři

Tehdejšího krále Francie Ludvíka XIII. zosobnil Ryan Gage, kardinála Richelieu Peter Capaldi a jeho pobočníka Rocheforta Marc Warren. Milady de Winter, půvabnou vyzvědačku ve službě kardinála, představuje v seriálu krásná anglická herečka Maimie McCoyová. Hlavním režisérem seriálu Tři mušketýři je Toby Haynes, který stojí mimo jiné i za britským seriálovým hitem Sherlock.

Tři mušketýři
Tři mušketýři

Seriál se natáčel i v České republice, a to na mnoha místech, počínaje barrandovskými exteriéry, přes tajemná zákoutí Prahy po hrady Zvíkov, Švihov, KřivoklátKroměříž či jihočeskou Hlubokou.


Hlavní partneři projektu Kultura.cz
Mediální partneři projektu Kultura.cz
Ostatní partneři projektu Kultura.cz