Je po premiéře Ženy za pultem 2 - Pult osobnosti


V úterý 23. září se v Divadle Kalich představila nová hra autora Petra Kolečka ŽENA ZA PULTEM 2 – PULT OSOBNOSTI. Inscenace vznikla pod režijním vedením Davida Drábka.

A bylo se opravdu na co dívat! Herecký koncert v podání Oldřicha Kaisera a Jiřího Lábuse byl neuvěřitelný a toto duo opět předvedlo, proč baví diváky už tak dlouhou dobu. Bleskové přepínání z jedné postavy do druhé, ať u Kaisera nebo Lábuse, bylo dokonalé a bylo vidět, že oba si své postavy užívají naplno.

Dvě hodiny humoru a herecké dokonalosti uteklo hrozně rychle a jediné, co diváky při odchodu z divadla mrzelo,bylo to, že se ještě nemůžou chvilku bavit tímto skvělým novým počinem Divadla Kalich.

Za redakci Kultury.cz dávám Ženě za pultem 2 deset bodů z deseti a doporučuji. Hlášky, které na představení uslyšíte, vás budou rozesmívat ještě další den a pravděpodobně i další měsíce. Mne osobně bude provázet "To tlusté prase bude lhát v každé době a režimu!" – to když Hanička v podání Oldřicha Kaisera vystřihla, celé divadlo vybuchlo v salvu smíchu. Nebo to, co předvedl Jirka Lábus v postelové scéně Jiřiny s Pepou, kde ztvárňuje obě postavy, bylo bránici ničící.

Určitě si tedy nenechte ujít další představení této hry 14. října a 24. října.

Jiří Sádlo
Šéfredaktor Kultura.cz


Hlavní partneři projektu Kultura.cz
Mediální partneři projektu Kultura.cz
Ostatní partneři projektu Kultura.cz