I letos se volí Miss Czech Press, stále se můžeš přihlásit!


Registrace do soutěže Miss Czech Press je v plném proudu. Zatím stále úřaduje historicky první česká Miss Czech Press Veronika Dejová, už brzy ale bude vystřídána. Druhou misskou můžeš být klidně i ty, stále máš možnost se přihlásit!

Miss Czech Press

Projekt Miss Czech Press nejenže nabízí obrovskou, ne-li životní, příležitost mladým děvčatům, ale vytváří také atraktivní komerční nabídky svým partnerům a v neposlední řadě má charitativní podtext. Spolupracuje totiž s Nadací Taťány Kuchařové – Krása pomoci. Pořadatelem soutěže je European Press Holding.

Miss Czech Press

 

Již podruhé oslovuje projekt Miss Czech Press širokou veřejnost přes printová a elektronická média s cílem najít krásné a inteligentní dívky. Až do 17. srpna 2015 se mohou dívky registrovat na stránkách soutěže. Přihlásit se může každá dívka od 18 do 28 let, která je vyšší než 168 centimetrů, je bezúhonná, bezdětná a hovoří plynně česky. Ale pozor, pozor! V soutěži dle slov samotných organizátorů nerozhodují pouze míry a fyzická krása jako je tomu u většiny soutěží krásy, ale především charakterové vlastnosti, osobnost a sympatie.

Miss Czech Press


Ze všech registrovaných dívek vybere porota padesát dívek, jež pozve na casting, ze kterého vzejde deset krásných a sympatických finalistek. Ty se poté, v sobotu 10. října 2015, zúčastní velkého finálového večera v prestižním klubu Lávka v Praze. Finálovým galavečerem Miss Czech Press 2015 bude provázet herec, moderátor a fešák Miroslav Šimůnek. Kromě MISS a 1. a 2. VICEMISS se bude volit také MISS GENERÁLNÍHO PARTNERA a MISS SAMPATIE. Některé z dívek můžete k vítězství v poslední jmenované kategorii pomoci i vy hlasováním na sociálních sítích.


Hlavní partneři projektu Kultura.cz
Mediální partneři projektu Kultura.cz
Ostatní partneři projektu Kultura.cz