Dýšinské golfové hřiště se tento víkend stane centrem světového golfu


Na hřiště v Dýšině na Plzeňsku zavítá turnaj dámské profesionální série Ladies European Tour, který je tradičně otevřen široké divácké veřejnosti.

Turnaj Tipsport Golf

Turnaj Tipsport Golf Masters, který se v rámci Ladies European Tour odehraje v Golf Parku Plzeň – Dýšina je příležitostí spatřit nejlepší profesionální hráčky na vlastní oči. O víkendu od 7. do 9. srpna 2015 se přijďte podívat, jak se golfistky vypořádají s nelehkým set-upem členitého hřiště, jež nemá v evropském profesionálním okruhu obdoby.

Turnaj Tipsport Golf

Mezi přihlášenými jsou zástupkyně všech kategorií Ladies European Tour. Doživotní členka série, Angličanka Trish Johnson, stejně jako tři vítězky Order of Merit: Gwladys Nocera (Francie), Becky Brewerton (Wales) a Melissa Reid (Anglie), která patří rovněž mezi minulé vítězky turnaje. Golf mimo evropský kontinent zastupují silná Austrálie (Stacey Keating, Rebecca Artis) nebo Jihoafrická republika (Connie Chen, Stacy Lee Bregman).

Turnaj Tipsport Golf

Českou republiku povede tradičně Klára Spilková, která je členkou Ladies European Tour již pátým rokem. Domácí profesionální golf budou zastupovat také Lucie Hinnerová a Eva Koželuhová – členka místního klubu, která se loni blýskla výborným turnajovým kolem


Hlavní partneři projektu Kultura.cz
Mediální partneři projektu Kultura.cz
Ostatní partneři projektu Kultura.cz