Dovolená v sedle na ranči Gallop


Že prý nejkrásnější pohled na svět je z koňského hřbetu. Aktivní a zároveň velmi romantická dovolená vás čeká na ranči Gallop nedaleko Náchoda.

Rodinný ranč Gallop

Rodinný ranč Gallop vznikl v roce 1990. Z opuštěné zemědělské usedlosti byl vybudován komplex stylových srubů, který zajišťuje ubytování jak jezdcům na koních, tak i hostům, kteří se přijedou pouze pokochat krásami zdejší přírody. Ranč obklopuje 60 hektarů rozhlehlých pastvin, kde se volně pohybuje třicetihlavé stádo koní.

Rodinný ranč Gallop

Hlavní činností ranče Gallop je turistika na koních. Nabízí bohatý výběr jezdeckých programů, podle schopností a zkušeností jezdce. Vyjížďky po zdejším okolí jsou příjemným zážitkem pro každého. Putování přírodou v okolí Adrspašsko teplických skal a Jestřebích hor přináší skvělé dobrodružství. Zdejší krajina je kopcovitá, skalnatá a lesnatá.

Rodinný ranč Gallop

Ranč nabízí možnost několikahodinových, ale i celodenních vyjížděk touto překrásnou krajinou. Máte možnost volby kratších nebo delších vyjížděk, dle vašich zkušeností. Zdejší atmosféra vás jistě nadchne, vsadím se, že budete určitě chtít zůstat déle než jeden den. Žádný problém! Můžete se ubytovat v některém z indiánských srubů, nebo v tee-pee. K dispozici je i suché WC, stylové koupání s horkou vodou a na objednání dokonce sauna!


Hlavní partneři projektu Kultura.cz
Mediální partneři projektu Kultura.cz
Ostatní partneři projektu Kultura.cz