Divoký západ na českém západě, to je Halter Valley


Kovbojové, indiáni, zlatokopové a samozřejmě šerif. To vše na jednom místě. Na místě, kde se problémy řeší hned a vyhrává ten s nejrychlejší rukou, kolty se tu nosí nízko u pasu a whisky teče proudem! To je Halter Valley na západě Čech, asi 20 kilometrů od Plzně.

Halter Valley

Právě tady máte jedinečnou možnost stát se alespoň na chvíli, pánové, neohroženým dobrodruhem Buffalo Billem, a dámy zase například profesionální pistolnicí Calamity Jane. Jestliže umíte jezdit na koni, házet podkovou nebo žonglovat s revolvery, máte výhodu, pokud ne, nic se neděje, tady vás to naučí!

Halter Valley

V Halter Valley na vás čeká poučení, soutěže, a hlavně spousta zábavy. Nechybí bitky a přestřelky, scénky ze života pistolníků, vystoupení různých kapel nebo večerní countrybály. Městečko nabízí téměř dokonalou iluzi Divokého západu.

Halter Valley

Stojí tu na dvě desítky budov, které jakoby z oka vypadly těm, v nichž kdysi žili obyvatelé skutečného Divokého západu. Najdete tu saloon, vězení i úřadovnu šerifa. V ulicích městečka samozřejmě potkáte jeho obyvatele, kteří jsou náležitě oblečeni a dotváří tak tu správnou atmosféru.

Halter Valley

Nebojte se, že byste mezi zdejší nezapadli. V obchodě s westernovým zbožím si můžete koupit to správné ošacení i vy. Pokud se v Halter Valley budete chtít zdržet déle, můžete si vybrat z rozsáhlé nabídky ubytování. Kromě toho luxusnějšího v domech z dob osidlování je tu i možnost přenocovat v indiánských stanech tee-pee. Něco na zub tu dostanete hned na několika místech. Na steaku s nefalšovanými kovbojskými fazolemi si pochutnáte třeba v mexické kantýně Cactus Club.


Hlavní partneři projektu Kultura.cz
Mediální partneři projektu Kultura.cz
Ostatní partneři projektu Kultura.cz