Divadlo Broadway oslavilo Velikonoce s dětmi z dětských domovů


V neděli 5.4. uspořádalo Divadlo Broadway speciální Velikonoční představení pro děti z několika dětských domovů z celé České republiky. Od 14 hodin byl na pořadu samotný Mýdlový princ – současný muzikálový hit s písněmi Václava Neckáře. Hlavní role v neděli sehráli Sagvan Tofi, Tereza Kostková, Olga Lounová, Jaromír Nosek, Vlastimil Zavřel, Danny Ratajský, Jana Soukupová a další.

Divadlo Broadway oslavilo Velikonoce s dětmi z dětských domovů

Děti, bez rozdílu věku, byly naprosto nadšené. Smály se, tleskaly, broukaly si písničky. Po skončení představení odměnily herce potleskem vestoje a… normálně by následoval odchod z divadla, ale tentokrát ne. Produkce divadla měla pro všechny ještě jedno skvělé překvapení. Bylo jím setkání se samotnými účinkujícími. Nutno podotknout, že někteří z nich to nevydrželi a „odskočili“ si do hlediště již během představení - už tak byli malí diváci paf. A co teprve, když se potom se zatažením opony otevřely dveře do zákulisí a děti měly možnost prohlédnout si jeho prostory, jít na jeviště, kde se ještě pár minut předtím odehrávala celá show, a potkat se se svými idoly tváří v tvář. Pro děti to byl velký zážitek, chtěly se s herci vyfotit, posbírat co nejvíce podpisů, podat si ruce, dokonce zazněly prosby jako „můžu si vás pohladit?.“ Děti i herci se náramně bavili.

Divadlo Broadway oslavilo Velikonoce s dětmi z dětských domovů

Závěrem pak při této příležitosti věnovalo divadlo Broadway poukaz na vstupenky v hodnotě 100.000,- Kč pro DD cup – soutěž o nejvšestrannější dětský domov, kterou již 12. rokem pořádá DD Dolní Počernice a 1. Sportovní občanské sdružení. Dětičky ještě dostaly svačinový balíček na cestu a rozloučily se. Byl to báječný den, na který budou jistě všichni dlouho vzpomínat.


Hlavní partneři projektu Kultura.cz
Mediální partneři projektu Kultura.cz
Ostatní partneři projektu Kultura.cz