Creative World – zábava pro děti i dospělé v Praze na Zličíně


Creative World je novým konceptem zábavního areálu pro dospělé i děti, který se mění s jarem, létem, podzimem i zimou tak, jako příroda kolem nás.

Creative world

Nachází se v Praze na Zličíně v těsném sousedství obchodního domu IKEA. Creative world využívá tradic a svátků země, ve které se nachází. Všechny suvenýry, dekorace či dárky, které si návštěvníci vyrobí a posléze odnesou, jsou založeny na tvořivosti, hádání a kvízech, řešení úloh či rozuzlení příběhů.

Creative world

Areál Creative World je otevřen celoročně a neplatí se zde vstupné, každý si vždy zaplatí jen to, na jaký program má zrovna daný den náladu. Dětem nabízí areál pohádkové kouty a prostor pro malou procházku zahradou ve čtyřech ročních obdobích se zážitky, které naše úchvatná příroda nabízí.

Creative world

Vedle nového konceptu zábavy pro celou rodinu od nejmenších děti, pro které jsou připravena stanoviště na procvičení jemné motoriky až po stezky pro dospělé s vínem a pivem, se můžete těšit na skvělé jídlo pouze a jen od českých farmářů z Asociace soukromého zemědělství.


Hlavní partneři projektu Kultura.cz
Mediální partneři projektu Kultura.cz
Ostatní partneři projektu Kultura.cz