Bonnie Tyler pomalu ale jistě míří do České republiky


Velšská zpěvačka, rodným jménem Gaynor Hopkinsová, přiveze koncem dubna do České republiky své největší hity jako „Total Eclipse Of The Heart“ nebo „I Need a Hero“. Její nezaměnitelný chraplavý hlas budete mít možnost slyšet ve středu 22.4. v brněnském BOBYCENTRU, 23.4. v Multifunkční aule Gong v Ostravě a konečně v sobotu 25.4. v pražském Fóru Karlín a to vždy od 20:00.

Bonnie Tyler
Bonnie Tyler

Bonnie Tyler se proslavila hlavně v sedmdesátých a osmdesátých letech, kdy se její první singl „Lost in France“ umístil v první desítce britské hitparády a prodalo se ho přes 5 milionů kopií. Své začátky dnes komentuje slovy: „Bylo mi dvacet osm, přijela jsem do Los Angeles a připadala jsem si děsně úspěšná. Moje songy hráli ve všech rádiích i na diskotékách.“ V roce 1977 pak vydává první sólové album s názvem „The World Starts Tonight.“

Uběhlo pár let a Bonnie má v současnosti na svém kontě alb celkem 16 a řadí se společně s Tinou Turner mezi největší hvězdy ženského pop rocku. Její písně patří mezi nejzásadnější skladby světové hudby. Vy teď máte možnost připomenout si ty největší hity naživo, v atmosféře koncertní haly a za doprovodu její vlastní kapely.

Bonnie Tyler, foto: Albin Olsson
Bonnie Tyler
Foto: Albin Olsson

 


Hlavní partneři projektu Kultura.cz
Mediální partneři projektu Kultura.cz
Ostatní partneři projektu Kultura.cz