Boj o život svedou Lovci a oběti


Na konci března bude mít v českých kinech premiéru očekávaný film Lovci a oběti. Půjde o napínavé sociální drama, inspirované skutečnými příběhy a životními situacemi, které budou nejednomu divákovi povědomé.

Martin Kraus

 

Film sleduje osudy mladého hrdiny Jakuba (Martin Kraus), který se jako většina lidí v jeho věku potýká s milostnými problémy. Zároveň však musí řešit i svoje dluhy a to ho nutí balancovat na hraně zákona. S exekutory si ještě poradí, ale podaří se mu vyzrát nad lichváře a mafiány? Běh o jeho život může začít.

Ve snímku se objeví mnoho hereckých hvězd, za všechny lze jmenovat například Tomáše Hanáka, Marka Vašuta, Martina Písaříka, Karla Heřmánka nebo Veroniku Freimanovou a Evu Decastelo. Vedle nich září však i osobnosti, které se na filmovém platně dosud neobjevily – například nadějná začínající zpěvačka Eki Sluková, rapper Jay Diesel nebo Jakub Mohamed Ali, skvělý český textař a muzikant, o němž se často hovoří i jako o šedé eminenci českého podsvětí. Film tak dostává o to zajímavější rozměr a my se určitě máme na co těšit!

Režie: Marcus Benois Tran
Scénář: Milan Sluka
Kamera: Vladimír Straka, Daniel Šperl
Hudba: Marcus Benois Tran
Střih: Jaromír Volek, Tomáš Konvička
Zvuk: Petr Kuba, Tomáš Bělohradský
Grafika, plakát: Aleš Pachner
Výkonný producent: Pegasfilm – Jan Lengyel
Producent: NERO Production – Milan Sluka


Hlavní partneři projektu Kultura.cz
Mediální partneři projektu Kultura.cz
Ostatní partneři projektu Kultura.cz