Blink 182 poprvé v Praze


V polovině srpna zavítá do našeho hlavního města legendární americká skupina Blink 182. Buď můžete doufat, že na poppunkové trio narazíte v ulicích Prahy, nebo si můžete setkání s nimi pojistit tak, že si zajdete na jejich koncert do Tipsport areny v pražských Holešovicích.

Blink 182 prijíždí poprvé do Prahy

Kapela měla v Praze vystoupit už dvakrát v předchozích letech, ale oba koncerty byly nakonec zrušeny. Jejich srpnová show bude tedy premiérová! Skupina, která je nedílnou součástí světové hudební scény, vám zahraje jak své nejznámější hity, tak i novější písně z nedávno vydaných alb. Více informací a možnost koupit lístky zde

Marika Veselská - Redaktorka týmu Kultura.czV polovině srpna zavítá do našeho hlavního města legendární americká skupina Blink 182. Buď můžete doufat, že na poppunkové trio narazíte v ulicích Prahy, nebo si můžete setkání s nimi pojistit tak, že si zajdete na jejich koncert do Tipsport areny v pražských Holešovicích.

 

Kapela měla v Praze vystoupit už dvakrát v předchozích letech, ale oba koncerty byly nakonec zrušeny. Jejich srpnová show bude tedy premiérová! Skupina, která je nedílnou součástí světové hudební scény, vám zahraje jak své nejznámější hity, tak i novější písně z nedávno vydaných alb.


Hlavní partneři projektu Kultura.cz
Mediální partneři projektu Kultura.cz
Ostatní partneři projektu Kultura.cz