Bitva národů 2015 v Praze - už 7.-10. května


Bitva národů (Battle of the Nations) je divácky velmi atraktivní světový turnaj, kterého se každoročně účastní bojovníci ze všech koutů světa. Letos se akce uskuteční na pražském Petříně a to ve dnech 7.-10. května. V opravdovém brnění se zbraněmi v rukách zde budou bojovat o vítězství v historickém středověkém boji (Historical Medieval Battle) národní týmy z 35 zemí.

Bitva národů

Boj se svede o mistrovské tituly v nominacích ''1 proti 1'', ''5 proti 5'' a ''21 proti 21''. Neméně působivými slibují být i přátelské bitvy ''všichni proti všem''.

Bitva národů

Neoddělitelnou součástí každého turnaje je tržiště, kde si můžete vyzkoušet skutečná brnění, historické kostýmy a ozdoby, ochutnat autentické jídlo a pití, nebo si koupit malý suvenýr. Najde se zde něco pro každého z vás. K doprovodnému programu každé Bitvy národů patří určitě i hudba. Keltské tóny vyluzované na dudách dodávají turnajům zvláštní krásu, rytmické bubnování pak pomáhá bojovníkům nabrat další síly.

Bitva národů

Bitva národů 2015 slibuje opravdu hodně. Jakmile se spustí hledí přileb, ponoříte se do atmosféry legendárních rytířů. Údery mečů a zlomené štíty nenechají žádného diváka klidným. Adrenalinová show s nádechem historie se jistě stane nezapomenutelnou podívanou pro celou rodinu.


Hlavní partneři projektu Kultura.cz
Mediální partneři projektu Kultura.cz
Ostatní partneři projektu Kultura.cz