Barbra Streisand sepíše svoje paměti


Americká zpěvačka, herečka, hudební skladatelka, politická aktivistka, filmová producentka a režisérka Barbra Streisand vydá do dvou let svoje dlouho očekávané paměti.

Barbra Streisand je považována za jednu z komerčně nejúspěšnějších umělkyň v moderní historii, o čemž také svědčí fakt, že je držitelkou několika cen Americké akademie filmových umění a věd Oscar, Emmy, Grammy a Zlatý glób. Dále je majitelkou 51 zlatých alb, 30 platinových a 13 multi-platinových alb. To je slušné!

Barbra Streisand
Barbra Streisand

Nyní se Barbra ve svých 73 letech (kdy mimochodem vypadá stále skvěle!) rozhodla, že vydá své paměti. Bude se v nich věnovat dětství, kariéře i soukromému životu, který si vždy před veřejností pečlivě střežila. K sepsání memoárů jí kromě jiného vedl fakt, že doposud vyšlo více než 50 jejích neautorizovaných životopisů, všechny jsou podle ní nepřesné a pouze hádají. Teď nám konečně chce tato legenda sdělit svůj příběh sama, tak, jak se skutečně odehrál.

Že půjde o knižní lahůdku, napovídá i to, že pro „Streisandku“ vyjednává knižní smlouvu washingtonský právník Robert Barnett, který zprostředkovával vydání knihy amerického prezidenta Baracka Obamy, Billa Clintona a dalších vysoce postavených osobností. Zatím není známo, jak se budou paměti jmenovat ani kolik za ně Barbra Streisand dostane peněz.


Hlavní partneři projektu Kultura.cz
Mediální partneři projektu Kultura.cz
Ostatní partneři projektu Kultura.cz