17 dní plných toho nejlepšího z českých pivovarů


To je Český pivní festival Praha 2015! Již tradiční pivní festival otevře své brány ve čtvrtek 7. května a potrvá do soboty 23. května. Potěší všechny milovníky českého piva, ale i gurmány, fajnšmekry a v neposlední řadě hokejové fanoušky – bude totiž na obrazovkách přímo v areálu přenášet všechny stěžejní hokejové zápasy.

Více jak 150 druhů čepovaných tuzemských piv máte možnost ochutnat na pražské Letenské pláni v ojedinělém pivním areálu o rozloze 3 900 m2. Sládek krušovického pivovaru uvařil navíc speciální festivalovou desítku a dvanáctku, které jinde než zde nemáte možnost ochutnat. K mání je i nealko v podobě limonád tradiční české výroby. Zlatavý mok i limonády se budou točit výhradně do skla, pořadatelé tak pokračují v záměru vést festival v ekologickém duchu.

Vína / ilustrační foto

K pivu se budou podávat jídla tradiční české, ale i asijské a americké kuchyně. Nebude chybět ani nabídka vín, míchaných nápojů a mimo jiné i kvalitní kávy od profesionálních baristů. V kavárně budou dokonce k dostání cupcakes se speciálními pivními příchutěmi.

Blues Brothers revival
Blues Brothers Revival

V hlavním festivalovém stanu vystoupí například irský písničkář Bob O´Keeffe, Smrtislav, Peter Pan Complex nebo bluesové kapely Blues Brothers Revival či Dobrá pěna.

Hokejoví fandové

Akce letos běží souběžně s hokejovým mistrovstvím. Pořadatelé samozřejmě myslí i na fanoušky a vy tak můžete všechny zápasy sledovat s přáteli na obrazovkách přímo v pivním areálu a vychutnat si skvělou atmosféru spojení zábavy a dobrého piva, a pořádně si zafandit.


Hlavní partneři projektu Kultura.cz
Mediální partneři projektu Kultura.cz
Ostatní partneři projektu Kultura.cz