Datum a čas konání Místo konání Vstupenka
Zobrazit všechny termíny
10.12.2019 20:00 Divadlo U Valšů
12.12.2019 20:00 Divadlo U Valšů
14.12.2019 20:00 Divadlo U Valšů
17.12.2019 20:00 Divadlo U Valšů

Pokud máte rádi moderní show oproti klasickým provedením, pak je Phantom black light theatre ideální představení pro Vás! Nejedná se o klasické divadlo, ale o show plnou kouzel, triků černého divadla, vtipu a současného tance. Během 60 minut proběhne 15 odlišných scén, kdy každá má svůj specifický styl - např. milostný duet, disco, scénika, africký tanec, mnohoruká bohyně a mnoho dalších.


Tajemná postava s maskou zvaná „FANTOM“ poprvé diváky okouzlila v roce 1916 v hororovém filmovém zpracování, které se nedochovalo. Po různých jevištních i filmových verzích přichází ve formě černého divadla. Zářivá maska vám otevře dveře do 15 tanečně pantomimických obrazů. Náš Phantom se ujme chlapce a dívky, kteří podlehli stereotypu života a přijme je na malou návštěvu ve světě černého divadla, která jim přinese společný zážitek.

Žánr černého divadla sbírá světové úspěchy již od roku 1955 a jeho základnou se stala Česká republika. Vizuální efekty, vznášející se postavy a kouzlo barev v nekonečném prostoru absolutní tmy je dechberoucím divadelním zážitkem. Autor představení, Theodor Hoidekr, již zrežíroval několik show černého divadla a spolupracoval mimo jiné s největší filmovou star Bollywoodu Abhishekem Bachchanem na galavečeru v New Delhi.


Fotografie a videa

Divadlo U Valšů

divadlo-v-rytirske-2.jpg
Divadlo U Valšů je profesionální divadelní scénou s repertoárem plným inteligentních komedií, při pravidelných beneficích se zde diváci setkávají s vyprávěním známých osobností. Divadlo uvádí také koncerty a recitály oblíbených interpretů. Provozovatelem je občanské sdružení Život 90, které poskytuje široké spektrum služeb a pomoci seniorům. I proto drží ceny odpoledních vstupenek do multifunkčního sálu pro 100 diváků na přijatelné úrovni.
Mapa - Divadlo U Valšů

Karolíny Světlé, 110 00, Praha 1

Telefon: +420 222 333 555
E-mail: dana.pekova@zivot90.cz
Web: www.divadlouvalsu.cz

Více o místě konání


Hlavní partneři projektu Kultura.cz
Mediální partneři projektu Kultura.cz
Ostatní partneři projektu Kultura.cz