Phantom – black light theatre


Je nám to líto...

Omlouváme se, bohužel pro tuto akci
momentálně nenamáme žádné volné termíny.

Zobrazit jiné akce


Pokud máte rádi moderní show oproti klasickým provedením, pak je Phantom black light theatre ideální představení pro Vás! Nejedná se o klasické divadlo, ale o show plnou kouzel, triků černého divadla, vtipu a současného tance. Během 60 minut proběhne 15 odlišných scén, kdy každá má svůj specifický styl - např. milostný duet, disco, scénika, africký tanec, mnohoruká bohyně a mnoho dalších.


Tajemná postava s maskou zvaná „FANTOM“ poprvé diváky okouzlila v roce 1916 v hororovém filmovém zpracování, které se nedochovalo. Po různých jevištních i filmových verzích přichází ve formě černého divadla. Zářivá maska vám otevře dveře do 15 tanečně pantomimických obrazů. Náš Phantom se ujme chlapce a dívky, kteří podlehli stereotypu života a přijme je na malou návštěvu ve světě černého divadla, která jim přinese společný zážitek.

Žánr černého divadla sbírá světové úspěchy již od roku 1955 a jeho základnou se stala Česká republika. Vizuální efekty, vznášející se postavy a kouzlo barev v nekonečném prostoru absolutní tmy je dechberoucím divadelním zážitkem. Autor představení, Theodor Hoidekr, již zrežíroval několik show černého divadla a spolupracoval mimo jiné s největší filmovou star Bollywoodu Abhishekem Bachchanem na galavečeru v New Delhi.


Fotografie a videa

Divadlo U Valšů

divadlo-v-rytirske-2.jpg
Divadlo U Valšů je profesionální divadelní scénou s repertoárem plným inteligentních komedií, při pravidelných beneficích se zde diváci setkávají s vyprávěním známých osobností. Divadlo uvádí také koncerty a recitály oblíbených interpretů. Provozovatelem je občanské sdružení Život 90, které poskytuje široké spektrum služeb a pomoci seniorům. I proto drží ceny odpoledních vstupenek do multifunkčního sálu pro 100 diváků na přijatelné úrovni.
Mapa - Divadlo U Valšů

Karolíny Světlé, 110 00, Praha 1

Telefon: +420 222 333 555
E-mail: dana.pekova@zivot90.cz
Web: www.divadlouvalsu.cz

Více o místě konání


Hlavní partneři projektu Kultura.cz
Mediální partneři projektu Kultura.cz
Ostatní partneři projektu Kultura.cz