Datum a čas konání Místo konání Vstupenka
16.11.2018 19:00 Divadlo v Rytířské
14.12.2018 19:00 Divadlo v Rytířské

Svěží francouzská komedie o tom, jak snadné je narušit dlouholeté přátelství... aneb Co způsobí neopatrné zacházení s mobilem při cestě autem na návštěvu nejlepších přátel. Komedie, která měla ve Francii premiéru v roce 2003, se nejen v zemi galského kohouta stále úspěšně hraje a herci i diváky je velmi oblíbená. Vždyť jenom v Paříži ji doposud vidělo přes milion diváků.


Pierre a Marie jedou za svými dlouholetými přáteli Charlesem a Carole, kteří žijí v půvabném venkovském domě. Cesta je dlouhá a Pierre s Marií si krátí čas svou oblíbenou zábavou - pomlouváním. Není těžké uhodnout, kdo je v centru jejich pozornosti a na kom nenechají nit suchou. Bohužel víc než drobným nedostatkem se ukáže nepatrný detail. Pierre nezamkl klávesnici na svém jinak úžasném mobilu a omylem vytočil číslo svých hostitelů. Charles a Carole díky tomu v přímém přenosu poslouchají vše to, co si o nich jejich nejlepší přátelé myslí... Jsou šokovaní a taky naštvaní.

Ačkoli by bylo jednodušší návštěvu zrušit, rozhodnou se, že si se svými "nejlepšími přáteli" trochu pohrají. Bez servítek a ohledů využijí všech pravdivých i nepravdivých informací, které se o sobě dozvěděli, aby Pierrovi a Marii ukázali, že pomlouvat se opravdu nevyplácí! Výsledkem je samozřejmě skvělá zábava.

  • autor: Carole Greep
  • překlad: Anežka Svobodová
  • režie: Jiří Seydler
  • scéna a kostýmy: Dana Hávová

Fotografie a videa

Divadlo v Rytířské

Rytirska-budova.jpg
Divadlo v Rytířské odkazuje svým názvem na ulici, ve které se nachází. Svou činnost zahájilo v sezóně 2012/2013 premiérou inscenace Frankie & Johnny. Divadlo se snaží svým programem oslovovat především české diváky, při výběru repertoáru klade důraz na divácky atraktivní činoherní inscenace, které zároveň odpovídají nárokům na kvalitní a vkusnou zábavu. Kromě toho se v jeho prostorách konají komorní koncerty a další pořady.
Mapa - Divadlo v Rytířské

Rytířská, 110 00, Praha 1

Telefon: +420 224 186 114
E-mail: info@divadlovrytirske.cz
Web: www.divadlovrytirske.cz

Více o místě konání


Hlavní partneři projektu Kultura.cz
Mediální partneři projektu Kultura.cz
Ostatní partneři projektu Kultura.cz