Dobře rozehraná partie


Je nám to líto...

Omlouváme se, bohužel pro tuto akci
momentálně nenamáme žádné volné termíny.

Zobrazit jiné akce


Je to nesnesitelný chlap. O tom ví své všechny jeho posluhovačky, z nichž žádná nevydrží déle než pár dní, i jeho zoufalý syn, který je pro tohoto nerudného důchodce musí shánět. Jediný, kdo smí do jeho hájemství vkročit bez obav, je jeho přítel šachista, který s ním nikdy nevyhrál žádnou partii...Tedy skoro žádnou. Protože tahle nová posluhovačka je trochu jiná. Nejen, že vydržela celý týden a přišla zase, ale záhy se stává i dámou, o kterou se v téhle partii bude hrát...


Bravurní komedie o lidech, kteří nejsou mladí, ale zdaleka ještě nemají svůj život za sebou, o důchodcích, kteří rozhodně nehodlají v bačkorách čekat na smrt, pobaví a potěší všechny milovníky dobrého humoru, ale i ty, kteří kromě dobré zábavy chtějí od divadla nečekané zápletky, netradiční pohled na život a dobré herecké výkony. A ty hra rozhodně nabízí.

  • Režie: Lída Engelová
  • Překlad: Magdalena Štulcová
  • Dramaturg: Johana Kudláčková
  • Scéna: Ivo Žídek
  • Kostýmy: Lucie Loosová
  • Hudba: Petr Mandel


Divadlo ABC

divadlo-abc-1-1.jpg
Divadlo ABC bylo roku 2006 včetně souboru sjednoceno s divadlem Rokoko. Obě divadla stále působí pod hlavičkou Městských divadel pražských. V divadle hraje celá řada výrazných hereckých osobností, mezi nimi například Dana Batulková, Jitka Smutná nebo Jan Vlasák. K oblíbeným inscenacím patří například Shirley Valentine nebo Sen čarovné noci. Několikrát do měsíce jsou tu na programu také dopolední představení pro školy či prohlídky zákulisí divadla.
Mapa - Divadlo ABC

Vodičkova, 110 00, Praha 1

Telefon: +420 222 996 115
E-mail: rezervace@m-d-p.cz
Web: http://www.mestskadivadlaprazska.cz/abc

Více o místě konání


Hlavní partneři projektu Kultura.cz
Mediální partneři projektu Kultura.cz
Ostatní partneři projektu Kultura.cz