Vstup do sauny a páry


Je nám to líto...

Omlouváme se, bohužel pro tuto akci
momentálně nenamáme žádné volné termíny.

Zobrazit jiné akce


Přijďte si odpočinout do finské či parní sauny. Ohřátí těla nad normální tělesnou teplotu je velmi příjemné a relaxující. V sauně se uvolňují unavené svaly a vy přestanete myslet na stres kolem vás. Parní sauna využívá stejně jako klasická suchá sauna účinků tepla, k tomu se ovšem přidávají účinky páry a většinou i různých vonných esencí. Sauna, pára a masáže jsou provozovány v 1. podlaží areálu.


Otvírací dny Čas Typ
Pondělí 14:00 - 21:00 společná
Úterý 14:00 - 21:00 společná
Středa 9:00 - 21:00 ženy
Čtvrtek 14:00 - 21:00 muži
Pátek 14:00 - 21:00 společná
Sobota 8:00 - 21:00 společná
Neděle 8:00 - 21:00 společná

Finská sauna

Mezi hlavní výhody finské sauny patří posílení vlastních obranných sil organismu, péče o pleť a navození přirozené fyzické a psychické rovnováhy.

Parní sauna

Parní sauna je stejně ozdravující jako příjemná. Je doporučována při léčbě a prevenci dýchacích cest, astmatu, revmatismu, nachlazení, přetížení svalů a poruch prokrvení.Buly Aréna - Aquapark Kravaře

aquapark-kravare.jpg
Přijďte si odpočinout do moderního aquaparku, který se nachází v okrese Opava. Aquapark svým návštěvníkům nabízí možnost využití bazénu, vířivky, divoké řeky, brouzdaliště nebo pro ty odvážnější je zde k dispozici také 65 metrů dlouhý tobogán. Aquapark je samostatnou částí sportovního komplexu Buly Aréna. Kromě vodních atrakcí zde můžete nalézt páru a saunu či masáže. Nechybí ani bar s občerstvením.
Mapa - Buly Aréna - Aquapark Kravaře

Kostelní, 747 21, Kravaře

Telefon: +420 553 777 591
E-mail: info@aquapark-kravare.cz
Web: http://www.aquapark-kravare.cz

Více o místě konání


Hlavní partneři projektu Kultura.cz
Mediální partneři projektu Kultura.cz
Ostatní partneři projektu Kultura.cz