Vstup do wellness centra – sauna


Je nám to líto...

Omlouváme se, bohužel pro tuto akci
momentálně nenamáme žádné volné termíny.

Zobrazit jiné akce


Sauna napomáhá klidnější činnosti srdce, prohlubuje a uvolňuje dýchací cesty, utiší podrážděné nervy, migrénu nebo nervozitu. Díky saunování se tělo začne silně okysličovat a dojde k rozšiřování cév. Je nesmírně prospěšná jako prevence vůči alergiím. Navštivte sauna ve wellness centru Aquaparku ve Špindlerově Mlýně. Saunit se budete moci 45 minut.


  Otvírací dny Čas
květen - říjen
Po - Ne 16:00 - 18:00

Krom klasické sauny lze ve wellness centru též využít:

  • Solnou-infrasaunu - infračervený tepelný systém vede k velmi účinné detoxikaci organismu a léčbě našeho těla při teplotě od 35°C do 55°C. Je vhodný i pro osoby, které se léčí s krevním tlakem, nebo těžce snášejí vysokou teplotu v klasické sauně.
  • Páru - v parní lázni nedochází k takovému prohřátí těla jako u suché sauny, neboť teplota v páře se pohybuje 40°C - 50°C. Vlhkost vzduchu až 100% je ideální pro uvolnění svalů, průdušek, podporuje lepší prokrvení, čistí a oživuje pokožku. Zvláště zdravá je horká pára při onemocnění dýchacích cest a revmatických potížích.

Fotografie a videa

Aquapark Špindlerův Mlýn

aquapark-spindleruv-mlyn-6.jpg
Ve vodním parku ve Špindlerově Mlýně je pro návštěvníky připraven bazén hluboký 1,4 metru, mohou si tu zaskotačit na velkém množství atrakcí nebo zajít do místního wellness centra, ve kterém je samozřejmostí sauna, pára, infrasauna, a navíc i solná jeskyně. Zájemci můžou využít i možnosti sportovních a relaxačních masáží. Wellness centrum je ideálním místem pro relaxaci po turistice, lyžování nebo jiných sportovních aktivitách.
Mapa - Aquapark Špindlerův Mlýn

543 51, Špindlerův Mlýn

Telefon: +420 499 523 036
E-mail: info@aquaparkspindl.cz
Web: http://www.aquaparkspindl.cz/cz/aquapark/

Více o místě konání


Hlavní partneři projektu Kultura.cz
Mediální partneři projektu Kultura.cz
Ostatní partneři projektu Kultura.cz